ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ
BRNO A OKOLÍ

Jsme Vaše první volba, pokud potřebujete profesionální čištění koberců. Ať jde o Brno nebo okolí, zajistíme vám profesionální čištění koberců vysoce účinnou a zároveň šetrnou extrakční metodou.

TÝM
35 LIDÍ

CIT PRO 
DETAIL

20 LET 
PRAXE

čištění koberců Brno Bedenika
ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ NON-STOP (VE DNE I V NOCI)

Jaké typy čištění provádíme?

  • strojové čištění koberců a zátěžových zón
  • strojové čištění čalouněného nábytku
  • ruční čištění a ošetření koženého nábytku

Čištění koberců provádíme v Brně a okolí.

Ceny čištění koberců

Čištění koberců:

  • kartáčovým strojem a extrakční metodou
  • ruční čištění
  • minimální platba za číštění

od 25 Kč/m2

250 Kč/hod

1 500 Kč

Dopravné u jednorázových služeb - Brno

350 Kč

Dopravné mimo Brno

10 Kč/km


Kompletní ceník úklidu a souvisejících služeb naleznete zde.

OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ

Účinné strojové čištění koberců

Koberce čistíme tzv. mokrou cestou pomocí extrakční metody. Při čištění koberce je do chlupu koberce pod tlakem vstřikován saponát s vodou a následně je vše odsáváno, včetně nečistot. Jedná se o nejefektivnější způsob čištění koberců, který je zároveň velmi šetrný. Koberec je tak zbaven nejen špíny, ale také nepříjemných roztočů a dalších alergenů.
Po vyčištění touto metodou je koberec jako nový.

Čištění koberců provádíme non-stop 7/24
Pro Brno a Jihomoravský kraj nabízíme služby v non-stop režimu. Ať si vyberete víkend nebo noc, dorazíme a provedeme stejně kvalitní čištění vašich koberců jako ve dne. Takové časy ocení především majitelé firem a kanceláří, protože nebudou muset ani na chvíli přerušit provoz a přicházet tak o peníze.

Čištění čalouněného nábytku

Kromě čištění koberců v Brně nabízíme také čištění čalounění, matrací a automobilových interiérů. Využíváme hloubkovou čistící technologii Cleanfix. Provádět pravidelné čištění čalounění a matrací je vysoce vhodné s ohledem na zdraví.

Místo na spaní či trávení volného času zbavíte nejen usazeného prachu, ale i roztočů a dalších alergenů. Zároveň odstraníte lidský pot, zbytky kůže a tělní maz. Extrakční metodu využíváme také v případě čištění interiérů vozidel. Kromě čalounění vyčistíme a ošetříme plasty a vyleštíme okna. Provádíme čištění osobních vozidel, nákladních vozidel i autobusů.

Naše služby využívají

  • Domácnosti
  • Majitelé všech druhů nemovitostí i jejich nájemníci
  • Stavební firmy

Nechcete ztrácet čas čištěním koberců? Kontaktujte nás.


Přečtěte si detailně o čištění koberců

Čištění koberců tzv. mokrou cestou zaručuje nejdokonalejší hloubkové vyčištění koberce. Mokrá cesta, kdy je pod tlakem do chlupu koberce vstřikován saponát s vodou a následně je vše odsáváno, je jediným skutečně efektivním způsobem čištění koberců. Znamená to, že voda s čistícím médiem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy koberce a následně je i s nečistotami vysávána zpět do sběrného tanku přístroje. Tento proces zbaví koberec maximálního množství různých nečistot.

Při mokrém typu čištění koberce nedochází k nadměrnému opotřebování koberců a vytrhávání jejich vlasů. Tento způsob naopak vlas koberce regeneruje a dostává jej do původní polohy. Metoda je velmi vhodná také k čištění vlněných koberců a koberců s vysokým vlasem (tzv. chlupaté koberce). Pouze tento způsob čištění koberců zaručuje dokonalé vyčištění, oživení barev, zneškodnění roztočů a zároveň zbavuje koberec zatuchlého pachu.

Ať už se jedná o domácnost či firmu, zachování dlouhotrvajícího vzhledu nového koberce je důležité pro všechny. Existuje však i mnohem důležitější důvod proč bychom měli čistit koberce pravidelně - naše zdraví. Extraktory a čistící prostředky váš koberec důkladně pročistí a do hloubky zregenerují. Protože neobsahují žádné bělící ani zesvětlovací složky, jsou k vašemu koberci velmi šetrné. Koberec zanechají příjemně vonící. Námi používané přípravky jsou vhodné i pro alergiky.

Koberce se svými užitnými vlastnostmi patří mezi nejlepší podlahové krytiny. Jsou teplé, nekloužou, tlumí prostor, nezpůsobují kročejový hluk, vytvářejí příjemnou atmosféru Vašeho domova. Koberce také mají schopnost vázat na sebe prach, čímž zajistí, že se prach v místnosti nevíří. Z nejnovějších studií vyplývá, že v místnostech s koberci je ve vzduchu mnohem menší koncentrace jemných prachových částic než v místnostech s pevnými podlahovými krytinami. Je však nutné se o koberce starat a proto doporučujeme alespoň jednou za rok provést čištění koberců. V kancelářích a podobných provozech je pak vhodné čištění koberců provést alespoň dvakrát ročně.

Čištění koberců v domácnostech

Pro domácnost je čistění koberců extrakční metodou nejvhodnějším způsobem. Tato metoda je mechanicky velmi šetrná k čištěnému koberci a koberec je poměrně rychle suchý. Při vyšší míře znečištění doporučujeme použít kartáčový stroj.

Čištění koberců v kancelářích

Pro kanceláře je extrakční čistění koberců vhodné, doporučujeme však čištění koberců min. 2x ročně. Pokud je koberec více znečištěn je nutné použít na vpravení čistícího prostředku a mechanické rozrušení kartáčový stroj a extraktorem se pak koberec jen propláchne a vysaje.

SPOLEHLIVÁ ÚKLIDOVÁ FIRMA

V našem úklidovém týmu je přes 35 odborných pracovníků
Jsme pojištění při úklidu do výše škody 5 000 000 Kč
Dodáváme zákazníkům kvalitní úklid již 20 let
Přečtěte si názory klientů
 
SPOLEHNĚTE SE NA NÁSJAKO STOVKY SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
 
 
DESIGN MATLOCHA.CZ